Promocje

Zimowe Zabiegi na twarz

Zapraszamy na Zimowe zabiegi na twarz ! Jesień i zima ❄️ to idealny czas na zabiegi kosmetologiczne 🔝

Mamy dla Was aż 4 propozycję:

1️⃣ 𝙕𝙞𝙢𝙤𝙬𝙚 𝙤𝙘𝙯𝙮𝙨𝙯𝙘𝙯𝙖𝙣𝙞𝙚 𝙯 𝙣𝙖𝙬𝙞𝙡𝙯̇𝙖𝙣𝙞𝙚𝙢

9 etapowy zabieg oczyszczania wodorowego połączonego z indywidualnie dobranym do potrzeb peelingiem chemicznymi oraz ampułką nawilżającą. Taki zabieg jest idealny żeby oczyścić skórę z zimowej „skorupki” oraz odpowiednio nawilży, co przeciwdziała nadmiernemu wysuszaniu skóry przez ogrzewanie.

Cena: 190 zł zamiast 250 zł

2️⃣ 𝙕𝙞𝙢𝙤𝙬𝙖 𝙥𝙧𝙯𝙚𝙗𝙪𝙙𝙤𝙬𝙖

Zabieg mezoterapii mikroigłowej MESPEN na twarz, szyję i dekolt. Zabieg medycyny estetycznej idealny na jesień. Mikronakłucia pobudzają przebudowę skóry ujednolicając, spłycając zmarszczki. Podczas zabiegu dobierana jest ampułka lub peeling chemiczny indywidualnie do potrzeb skóry.

Cena 260 zł zamiast 350 zł

3️⃣ 𝙕𝙖𝙗𝙞𝙚𝙜 𝙍𝙚𝙩𝙞𝙭 𝘾 𝘽𝙤𝙤𝙨𝙩𝙚𝙧 łączący terapeutyczne działanie Retinolu i witaminy C.

To wielokierunkowa terapia kosmetyczna przeznaczona dla skóry szarej, pozbawionej blasku z problemem trądziku i przebarwień, cery dojrzałej pozbawionej jędrności, gładkości i sprężystości.

Zastosowanie:

* działanie anti-aging,

* efekt liftingu,

* redukcja niewielkich zmarszczek,

* redukcja przebarwień i zmian potrądzikowych,

* zmniejszenie rozszerzonych porów i zaskórników,

* działanie odmładzające, przywrócenie skórze blasku,

* przywrócenie jędrności, gładkości i sprężystości.

Cena 260 zł zamiast 350 zł

4️⃣ 𝙕𝙞𝙢𝙤𝙬𝙮 𝙇𝙞𝙛𝙩𝙞𝙣𝙜

To zabieg mezoterapii igłowej polegający na śródskórnym podawaniu substancji aktywnych celem poprawy jej kondycji i odpowiedniego odżywienia/nawilżenia.

Tensor Lift – innowacyjny zabieg o silnym działaniu napinającym wiotką skórę twarzy,szyi i dekoltu. Jest szczególnie wskazany u pacjentów po 40 roku życia, z suchą, wiotką skórą z objawami starzenia.

Dodatkowo podczas zabiegu zadbamy o okolice oczu, dzięki HA Eyes. Zabieg gwarantuje silne nawilżenie oraz stymulację i regenerację skóry. Produkt jest w stanie poradzić sobie jednocześnie z cieniami pod oczami, opuchlizną i zmarszczkami.

Cena: 420 zł zamiast 650 zł

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *