Promocje

WYGRAJ METAMORFOZĘ WARTĄ 1050 ZŁ W PERFECT BODY

Perfect Body ? Studio Modelowania Sylwetki zaprasza do wzięcia udziału w konkursie ?Schudnij do lata z Perfect Body? gdzie nagrodą jest metamorfoza o wartości 1050 zł.

Czy stosowanie nieskutecznych diet odchudzających już Cię powoli męczy? Czas w końcu powiedzieć STOP. Przyszedł czas na pomoc w walce z otyłością i nadwagą. Jeśli Twoje samotne, nieskuteczne próby walki z nadwagą nie dają Ci zamierzonych efektów, weź udział w naszym konkursie. Do lata zgubisz zbędne kilogramy, nauczysz się jak utrzymać osiągnięte wyniki. Jeśli twój wskaźnik BMI przekracza 28 kg/m2 to możesz zgłosić się do programu trzymiesięcznej opieki dietetycznej połączonej z aktywnością fizyczną. Zadbamy również o Twoją twarz, ciało i paznokcie.

Wyślij zgłoszenie w którym prześlij:

  • zdjęcie całej sylwetki,
  • informację o aktualnej wadze oraz wzroście,
  • oraz odpowiedz na pytanie konkursowe ?Dlaczego chcesz schudnąć??.

Zgłoszenia również można dokonać osobiście w naszej siedzibie. Ważne, aby mieć zdjęcia przy sobie.

Na zgłoszenia czekamy w terminie wskazanym na portalu lub w gazecie, pod adresem: Ochrona przed spamem. Aby zobaczyć e-mail, konieczne jest włączenie obsługi javascript.

Każdy uczestnik będzie zaproszony na analizę składu ciała, po której zdecydujemy, która osoba zostanie Laureatem.
Nowy rok to świetny moment do tego, aby podjąć postanowienie utraty zbędnych kilogramów. Z pomocą naszych specjalistów otrzymasz szansę na zmianę nawyków żywieniowych oraz na to, aby poczuć się dobrze we własnej skórze.
Zainteresowanych zapraszamy do pobrania:

Regulamin konkursu  Regulamin konkursu

Załącznik do regulaminu konkursu  Załącznik do regulaminu konkursu

Wartość współczynnika BMI możesz obliczyć za pomocą naszego kalkulatora klikając tutaj, lub też samodzielnie korzystając z poniższego wzoru:

BMI = masa ciała [kg] / ( wzrost [m] x wzrost [m] )


Uwaga! Konkurs tylko dla osób pełnoletnich.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *