Efekty

MARCIN – SCHUDŁ 20 KG DZIĘKI PROGRAMOWI PERFECT BODY

Pan Marcin schudł dzięki naszemu wsparciu treningowo – dietetycznemu równe 20 kg w ponad 3 miesiące. U Pana Marcina została zastosowana suplementacja diety, dzięki której organizm jest odpowiednio odżywiony, dieta jest zbilansowana i łatwiej było uzyskać nam zamierzony efekt.

Pan Marcin przed rozpoczęciem realizacji metamorfozy w naszym studio.

Marcin start

Z zawodu jestem licencjonowanym pracownikiem ochrony, prowadzę standardowy tryb życia, a poza pracą większość czasu spędzam w domu. Trenuje tez sztuki walki i mój trening odbywa się 2x w tygodniu po 1,5 godziny. Od czasu do czasu wychodzę spotkać się ze znajomymi.

Zgłosiłem się do konkursu, ponieważ chciałem zrzucić zbędne kilogramy by uzyskać lepsza formę i dzięki temu móc wystartować w zawodach. Start ten utrudnia mi moja obecna waga, gdyż stawia mnie ona na pozycji przegranej.

Liczę na to, że udział w konkursie pozwoli mi schudnąć co najmniej 15 kg. W trakcie konkursu będzie potrzebne wsparcie specjalisty. Chciałbym w końcu znaleźć taki sposób odżywiania, abym bez problemu mógł utrzymywać wagę przez długie lata, a co najważniejsze osiągając dobrą kondycję psycho – fizyczną. Wierzę, że z Perfect Body na pewno mi się to uda.

Pierwsze spotkanie bardzo mi się podobało, jestem przekonany ze uda mi się zrzucić zbędne kg, ale też wiem jak dużo pracy i wysiłku będzie mnie to kosztowało. Na pierwszym spotkaniu dzięki specjalnej analizie dowiedziałem się jakie błędy do tej pory popełniałem, oraz że indywidualne podejście będzie ważne, abym mógł osiągnąć sukces.

Po 7 tygodniach mogliśmy już pochwalić się pierwszymi wynikami Pana Marcina.

Marcin po 7 tygodniach

Po trzech miesiącach mamy z Panem Marcinem ogromny sukces, który jest efektem ciężkiej pracy.

Marcin po 3 msc

Schudłem 20 kg, może komuś wydać się to zbyt szybkie i nie zdrowe, ale czuje się świetnie. Program konkursu ” Schudnij do lata z Perfect Body” był idealnie dostosowany do moich potrzeb. Dzięki indywidualnemu doborowi ćwiczeń pracowałem nad swoim wynikiem.

Sylwetka marcin

Wszystkim polecałbym Vacu, gdyż właśnie na nim osiągnąłem wynik, którym dziś mogę się poszczycić. Panie z Perfect Body – Studia Modelowania Sylwetki zmieniły plan programu każdemu uczestnikowi konkursu indywidualnie dobierając plan ćwiczeń na urządzeniach. Ja jako osoba aktywna fizycznie – dziś wiem dobrze, że aby osiągnąć wyniki w sporcie, ale też zdrowo się odżywiać potrzebujemy zdrowych nawyków żywieniowych, ale też mądrej suplementacji.

Moje 20 kg zawdzięczam inteligentnemu odżywianiu Herbalife, których suplementy są bardzo smaczne i powodują odżywienie organizmu, dzięki czemu mogłem bez uszczerbku na zdrowiu w trzy miesiące schudnąć 20 kilogramów.

To jeszcze nie koniec mojej walki z kilogramami, na ostatnim spotkaniu zdeklarowałem, że chcę jeszcze schudnąć 10 kg. Teraz wyjeżdżam, ale nadal mogę liczyć na opiekę personelu, gdyż zakup suplementów daje mi bezpłatną opiekę. Będę polecał to studio każdemu, gdyż w pierwszej kolejności liczy się człowiek, który potrzebuje wsparcia ze strony specjalisty. Personel ma ogromną wiedzę oraz sprawdzone metody, które pomimo, że były mi znane i powtarzane z różnych stron, dzięki indywidualnemu podejściu trafiły do mnie i pokazały, że ciężką i wytrwałą pracą zdobywa się zamierzone cele wagowe.

My i Pan Marcin 1

Dziękuje za serce ze strony personelu włożone w osiągnięcie moich efektów oraz za propozycje dodatkowej suplementacji Herbalife.

 

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *