Promocje

RELACJA Z PRZEBIEGU METAMORFOZY WŚRÓD WYŁONIONYCH W KONKURSIE ” SCHUDNIJ DO LATA Z PERFECT BODY”

W lutym ogłosiliśmy konkurs „Schudnij do lata z Perfect Body”, w którym nagrodą była metamorfoza w wyglądzie laureatów, dzięki zastosowanemu programowi łączącemu dietę, ćwiczenia fizyczne oraz zabiegi na ciało, twarz i paznokcie.

1. Wyłoniliśmy trzech laureatów. Skąd te trzy osoby?
Trzy różne konkursy na łamach gazety Miasto i Ludzie, portalu tarnow.net.pl, oraz na fanpage Perfect Body na facebooku. Ze zgłoszeń nadesłanych oraz po indywidualnych rozmowach wybraliśmy trzy osoby.

Razem 3

2. Czym kierowała się nasza komisja przy wyborze?
Najważniejszym kryterium w pierwszej kolejności była motywacja, oraz osoba musiała mieć BMI powyżej 25 ? nadwaga lub otyłość. Każdy uczestnik miał przeprowadzoną analizę składu ciała, ocenę stanu zdrowia, oraz indywidualną rozmowę potwierdzającą, że przez trzy miesiące będzie pracowała nad efektem utraty wagi, ale przy zgodnej współpracy.

3. Kogo udało się wybrać?
Nie będziemy się wypowiadać za laureatów, gdyż oni sami o sobie opowiedzą. Ale są to naprawdę wyjątkowe osoby, każda jest inna pod względem osobowości, ale to co je na pewno łączy to mocna chęć zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z laureatami w Efektach.

4. Co ich czeka?
Program obejmuje 15 spotkań z zakresu odżywiania ? czyli praca dietocoachingowa, której celem będzie zmiana nawyków żywieniowych. Kolejnym elementem jest 15 tygodni ćwiczeń na urządzeniach modelujących sylwetkę, a także do dyspozycji są zabiegi na twarz, ciało oraz paznokcie. Realizacja jest indywidualnie dopasowana do grafiku laureatów.

5. Oczekiwania, życzenia?
Ze strony Studia Modelowania Sylwetki i Urody zrobimy wszystko co niezbędne, aby pomóc w utracie kilogramów, tak naprawdę życzmy sobie nawzajem cierpliwości w pracy nad zmianą nawyków żywieniowych, gdyż te trzy kolejne miesiące będą bogate w różne emocje pozytywne, ale też zmęczenie, znużenie, a także chwilowe braki rezultatów. Trzymamy kciuki za naszych laureatów.

6. A jakie efekty?
Po trzech miesiącach możemy z dumą zaprosić do zapoznania się z efektami naszych laureatów. Na początku były nadzieje, później chwile radości, ale też ciężkie momenty zwątpienia. Pierwsze wyniki po 7 tygodniach były bardzo obiecujące, a po 3 miesiącach zaskoczyły samych uczestników. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami.

Pan Marcin

Marcin

Pani Aneta

Aneta

Pani Joanna

Joanna

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *