Efekty

JOANNA SCHUDŁA W PROGRAMIE PERFECT BODY 12 KG

Pani Joanna bardzo poważnie podeszła do udziału w programie Perfect Body. Dzięki jej 100% zaangażowaniu w realizację naszych zaleceń schudła 12 kg, a w rozmiarze ubrań spadła aż 3 rozmiary. Dzięki świetnej współpracy mieliśmy możliwość osiągnięcia założonego celu.

Pani Joanna przed rozpoczęciem metamorfozy w naszym studio.

Joanna start

Z zawodu jestem urzędniczką, wykonuje pracę głównie siedzącą, przy biurku. Mój tryb życia nie wiele odbiega od charakteru mojej pracy  nie jestem typem sportsmenki, dotychczas zdecydowanie preferowałam bierny tryb życia – pracuję jednak nad tym, żeby to zmienić – może akurat uda mi się polubić aktywność fizyczną.

Zgłosiłam się do konkursu, ponieważ zależy mi na zmianie swojego stylu życia, wyglądu – kolejny raz – jednak tym razem moją główną motywacją są wakacje, zbliżające się wesela znajomych oraz mojego brata, na którym chciałabym czuć się dobrze i swobodnie. Do tej pory nie potrafiłam się dostatecznie zmotywować się do działania, najczęściej kończyło się na mówieniu, rzadko kiedy zamieniałam słowa w czyny. Tym razem jest inaczej.

Liczę na to, że udział w konkursie pomoże mi zrzucić zbędne kilogramy, których jest pewnie o wiele za dużo i sprawi, że ubędzie mnie tu i ówdzie. Dłuuuga droga przede mną ale jestem przekonana, że przy współpracy ze specjalistami mam zdecydowanie większe szanse na utrzymanie swoich postanowień i zmianę nawyków żywieniowych.

Pierwsze spotkanie … oświeciło mnie, jak można zdrowo i mądrze komponować swoje posiłki, nie rezygnując tym samym ze składników, które lubię. Bardzo dobrze czuję się w Studio, wiem, że Panie tam pracujące znają się na tym, co oferują ludziom takim jak ja. Mam nadzieje, że nasza współpraca przyniesie same pozytywne efekty.

Efekty po 7 tygodniach pracy z Panią Joanną.

Joanna po 7 tyg

Po 3 miesiącach Pani Joanna „unosi się nad ziemią” z zadowolenia z utraty 12 kg.

Joanna po 3msc

Możliwość udziału w konkursie ?Schudnij do lata z Perfect Body? pozwoliła mi na wyciągnięcie wniosków na temat mojego dotychczasowego trybu życia i nawyków żywieniowych.

Nauczyłam się jak prawidłowo komponować posiłki, nie rezygnując z produktów, które lubię. Obecnie bilansowanie posiłków weszło mi w krew i nie wyobrażam sobie, że znów mogłabym powrócić do starych nawyków, sprzed udziału w konkursie.

Współpraca z Paniami z Perfect Body układała się doskonale, myślę że rozumiałyśmy się wzajemnie, a przede wszystkim ja byłam rozumiana, co pozwalało mi na poczucie swobody, nie obawiałam się mówić o swoich problemach związanych z nadwagą.

Sylwetka joanna

Pozbycie się 12 kg w ciągu 3 miesięcy to mój największy sukces w całej karierze ?odchudzania? – ten efekt pozwolił mi uwierzyć, że można zrzucić zbędne kilogramy bez rygorystycznych diet i większego wysiłku. Jestem pełna wiary, że w ciągu najbliższych miesięcy ten wynik będzie jeszcze lepszy bo wiem, że nie zmarnuję wiedzy zdobytej w Studio i będę nadal żyła zgodnie z zasadami zdrowego żywienia. Podczas udziału w konkursie zmieniło się również moje nastawienie do aktywności fizycznej, polubiłam wysiłek fizyczny, gdyż zauważyłam, że daje pozytywne efekty pracy nad własnym ciałem.

 My z Pania Joanna 2

Jestem bardzo wdzięczna Perfect Body za to, że otrzymałam szanse zmiany swojego życia !!! Mam nadzieję, że Panie są zadowolone z moich efektów, gdyż dałam z siebie tyle ile mogłam i w zamian mogę zapewnić jedynie, że nadal będę nad sobą pracować.

 

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *