Efekty

ANETA DZIELNIE REALIZOWAŁA ZALECENIA W PROGRAMIE PERFECT BODY

Pani Aneta, która ma bardzo mało czasu, znalazła go, aby wraz z nami realizować zalecenia dla lepszej sylwetki. Na pewno nauczyła się cierpliwości. Czas, który znalazła i konsekwencja spowodowały, że schudła prawie 7 kg, ukształtowała sylwetkę, z której jest coraz bardziej zadowolona. U Pani Anety problemem jest zatrzymywanie przez organizm wody, która powoduje wzrost zbędnych centymetrów.

Pani Aneta przed rozpoczęciem metamorfozy Perfect Body.

Aneta start

Z zawodu jestem ekonomistką i zajmuję się sprawami finansowo ? księgowymi w prywatnej firmie w Tarnowie. Ze względu na rodzaj wykonywanej pracy prowadzę siedzący tryb życia przeplatany w miarę możliwości wizytami na basenie.

Na starcie mam 40 lat, a przy wzroście 160 cm waga oscyluje na poziomie 81 kg. Moim głównym założeniem jest pozbycie się na stałe nadprogramowych kilogramów ? średnio 4 kg na miesiąc wprowadzając do swojego obecnego rytmu życia zasady zdrowego i systematycznego odżywiania, które wymaga codziennego dokładnego planowania.

Zgłosiłam swój udział w konkursie aby urealnić swoje marzenia, próbować i walczyć, chwycić ?wiatr w żagle? i poczuć przyjemny przypływ pozytywnej energii, a tym samym zadbać o swoje zdrowie oraz zdobyć jakże potrzebną wiedzę niezbędną do osiągnięcia pożądanych efektów. Jestem przekonana, iż udział w konkursie jest pierwszym, dużym krokiem w kierunku poprawy własnego wizerunku, a Studio Modelowania Sylwetki – Perfect Body będzie drogowskazem, który poprowadzi mnie właściwą ścieżką do wyznaczonego celu.

Pragnę zaznaczyć, iż przy pierwszej wizycie w Perfekt Boby dało się odczuć profesjonalne, indywidualne podejście do zagadnienia oraz przekazanie dużo cennych porad, aby uświadomić sobie, że wprowadzanie nowych nawyków żywieniowych jest procesem długofalowych zmian.

Pragnę wyrazić swoją wdzięczność za otrzymaną szansę i mam nadzieję, że jej nie zmarnuję tylko należycie wykorzystam, aby tym samym udowodnić, iż można coś zmienić w swoim życiu. Trzeba tylko chcieć a nasze marzenia będą na wyciągnięcie ręki.

Pani Aneta już po 7 tygodniach miała fajne rezultaty.

Aneta po 7 tyg

Pani Aneta dopiero po trzech miesiącach uwierzyła, że 4 kg to założenie statystyczne, a nasze wyniki to indywidualne zaangażowanie i predyspozycje. Gratulujemy zatem 7 kg, które są cenniejsze i możliwe do utrzymania.

Aneta po 3 msc

Sukcesy osiągane małymi kroczkami dodają skrzydeł i najskuteczniej motywują nas do działania. Cieszę się, że Studio Modelowania Sylwetki ? Perfekt Body dało mi tą szansę i uwierzyło w moje możliwości.

Sylwetka aneta

Udział w konkursie stał się motywacją, dzięki któremu naładowałam swoje akumulatory nabierając nowej siły i energii do działania do codziennego starcia z kilogramami. Z perspektywy czasu mogę stwierdzić, iż warto podjąć walkę o zmianę swoich nawyków żywieniowych, stawić czoła popełnianym błędom i przeciwnościami wynikającymi często ze zmęczenia, chronicznego braku czasu, czy po prostu zniechęcenia brakiem natychmiastowych wyników.

Indywidualne cotygodniowe konsultacje w Studio Modelowania Sylwetki ? Perfect Body ukształtowało we mnie nawyk racjonalnego komponowania pełnowartościowych posiłków, a systematyczne pomiary całego ciała dodawały dodatkowej siły i motywacji do dalszego działania. Jak wiadomo kluczem do sukcesu jest odpowiednia motywacja i umiejętność radzenia sobie z jakże często pojawiającymi się pokusami.

Nieodzownym elementem zmagań ze zbędnymi kilogramami była przekazywana wiedza podczas indywidualnych spotkań dietetycznych, a dopełnieniem włożonego wysiłku relaks na rollmasażu. Do tej pory nie miałam okazji skorzystać z dobrodziejstw tego urządzenia, ale muszę przyznać, iż chińska metoda masażu rolkowego ma dla moich mięśni zbawienny wpływ.

My z Pania Aneta 2

Zarówno cotygodniowe spotkania jak i planowane z wyprzedzeniem posiłki bardzo absorbują czas, to jednak warto dać sobie szansę na zmianę i ten czas wygospodarować, aby sięgnąć po wymarzoną sylwetkę, zdobyć nowe doświadczenie i jakże potrzebną w tym celu wiedzę.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *