Efekty

Sukcesy naszych klientów

W przeciągu ponad rocznej działalności obsługiwaliśmy ponad setkę klientów. Każda osoba korzystająca z naszych usług straciła cenne kilogramy i centymetry. Podczas treningów poprawiali Państwo nie tylko swoje zdrowie ale również samopoczucie i samoocenę.

Największym rezultatem osiągniętym w Perfect Body to sukces pani Iwony. Straciła ona pod opieką treningowo – żywieniową 18 kg, ponad 100 cm w obwodach tj.: 10 cm pod biustem, 26 cm w pasie, 18 cm w biodrach, po 16 cm w udach, po 7 cm w ramionach. Organizm pani Iwony dzięki opiece trenerów odmłodniał o 21 lat.

Przedstawiamy Państwu również opinię naszej klientki pani Moniki, korzystającej z opieki dietetycznej oraz kursu zdrowego odżywiania „Wyzwanie na odchudzanie”.
Kurs zdrowego odżywiania oraz porady dietetyczne w Salonie Modelowania Sylwetki Perfect Body pozwolił mi poznać swoje złe nawyki żywieniowe, które powodowały ciągły wzrost mojej wagi mimo systematycznych ćwiczeń. Dzięki kursowi i opiece dietetycznej nauczyłam się jak racjonalne odżywiać się, planować posiłki w taki sposób aby były pełnowartościowe, pożywne i spożywane w odpowiednich porach dnia. Komponowane zdrowo posiłki sprawiły, że apetyt na słodycze, które były przed kursem moim największym problemem, całkowicie zniknął. Dzięki kursowi poznałam jakie błędy żywieniowe popełniałam i nauczyłam się odpowiedniego doboru produktów. Co ciekawe, dzięki tak skomponowanym posiłkom nigdy nie byłam głodna, jak to bywało przy stosowaniu diet, a rezultaty okazały się zaskakujące. Wypracowane podczas kursu umiejętności komponowania posiłków pomogły mi w okresie 3 miesięcy w utracie niechcianych kilogramów (7 kg) i centymetrów w różnych częściach ciała nawet do 9 cm, najwięcej w talii i udach. Program kursu pozwolił mi osiągnąć świetne rezultaty wagowe, poprawę samopoczucia i zmianę nawyków żywieniowych.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *