Efekty

REWELACYJNE WYNIKI NASZEJ 10 TYGODNIOWEJ METAMORFOZY NA MAXA

Piękne, uśmiechnięte i zadowolone ? takie były trzy finalistki konkursu ?Metamorfoza na Maxa?, które przez okres 10 tygodni starały się osiągnąć cel jakim była utrata wagi, poprawa wyglądu oraz nawyków żywieniowych. Efekty pracy przy wsparciu trenerów fitness oraz dietetyka z Perfect Body- Studia Modelowania Sylwetki i Urody można było podziwiać podczas finału konkursu w dniu 21 maja w CH MAX. Finał konkursu odbył się podczas rodzinnego eventu połączonego z bezpłatnymi poradami zdrowotnymi specjalistów Centermed.

Finał Metamorfoz
Finał Metamorfoz

10 tygodni wcześniej przy okazji ogłoszenia wyników konkursu wyglądały tak:

Marzec - Ogłoszenie wyników
Marzec – Ogłoszenie wyników

Efekt finalny metamorfoz to maksimum tego co można osiągnąć przez 10 tygodni pracy nad sobą, zakładając, że cały proces odchudzania ma być prowadzony zdrowo ? mówi Paulina Tendera ze studia Perfect Body. Poprzez realizację planu treningowego i żywieniowego udało się zmienić nawyki żywieniowe, poprawiono kondycję, a przede wszystkim udało się zrzucić łącznie ponad 14 kg oraz zgubić ponad 30 cm w talii. Mówiąc językiem odzieżowym, oznacza to zmianę ubrań nawet o 2 rozmiary.

O wygląd zewnętrzny finalistek zadbała stylistka i wizażystka Sylwia Sawczak we współpracy z salonem fryzjerskim z CH MAX. Efekt końcowy został nagrodzony gromkimi brawami oraz upominkiem z salonu jubilerskiego.

Do konkursu zgłosiło się ponad 40 kobiet, z których na podstawie opisanych motywacji jury wybrało trójkę finalistek. Pozostałe uczestniczki konkursu mogły wziąć udział w bezpłatnych zajęciach warsztatowych z dietetyki, treningu fitness oraz stylizacji i wizażu. Ponadto słuchacze radia RDN oraz czytelnicy tygodnika Miasto i ludzie mogli skorzystać
z przygotowanych specjalnych bonów zniżkowych na karnety fitness oraz zabiegów w naszym studio. 

 

Zapraszamy do zapoznania się z efektami dziewczyn:

Kinga

Kinga schudła 1,8 kg. W centymetrach łącznie 48 cm w obwodach. W tali aż 9 cm i udach po 8 cm. Zrzuciła 2,1 kg tłuszczu i zbudowała 1 kg mięśni.

Kinga
Kinga
Kinga
Kinga

 

Anna

Anna schudła 3,8 kg. W centymetrach łącznie 44 cm w obwodach. W tali aż 11 cm. Zrzuciła 2,5 kg tkanki tłuszczowej.

Anna
Anna
Anna
Anna

 

Marta

Marta schudła 8,8 kg. W centymetrach łącznie 46,5 cm w obwodach. W tali i biodrach ubyło po 10 centymetrów. Zrzuciła 6,4 kg tkanki tłuszczowej.

Marta
Marta
Marta
Marta

Zachęcamy do obejrzenia relacji z przebiegu finału oraz posłuchania opinii samych finalistek.
http://tarnowska.tv/aktualnosci/czytaj/9281,metamorfoza-na-maxa-dobiegla-konca.html

Podobają Ci się zmiany naszych finalistek?
Zgłoś się do nas i przeżyj twoją własną 10 tygodniową Metamorfozę !!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *